Karavany Praha

Máte rádi moderní a komfortní způsoby cestování? Tak to by vás mohla zaujmout firma Karavany Praha , která pronajímá nové obytné vozy za cenu, kterou si může dovolit každý. Nemusíte být milionáři, abyste mohli vyrazit s rodinou v karavanu na dovolenou. V případě zájmu o pronájem obytných vozů se veškeré potřebné informace dočtete na jejich webu. Půjčovna obytných aut má také na svém webu rezervační systém, kde uvidíte, kdy a jaký karavan je volný.

Karavany Praha – trendy

Obytné karavany vám na cestě nabídnou nekonečnou svobodu. Můžete jet kam zrovna budete chtít, zdržet se jak se vám bude místo zamlouvat nebo změnit své původní plány bez toho, aniž byste museli rušit rezervace hotelu. Obytné vozy mají zkrátka svou nespornou výhodu. Půjčovnu karavanů je čím dál tím více využívaná. Moderní půjčovna karavanů Praha vám nabídne veškerý komfort. Vozy jsou plně pojištěny, abyste mohl být na cestě v klidu.

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení nového karavanu je nákladnou záležitosti, kterou by si mohl dovolit jen málo který jedinec. Dostupným řešením pro většinu populace je však kontaktovat firmu Karavany Praha a pronájmout si u nich karavan. Tato zavedená firma vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a jde o luxusní půjčovnu karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany značky Malibu. Cestování tímto způsobem je velkou radostí a to jak v létě, tak i v zimě. Půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Pokud bste potřebovali najít nějaké kempy pro karavany nebo místa pro parkování karavanu, tak se obraťte na půjčovnu a ona vám jistě doporučí vhodné místa v okolí vaší cílové destinace.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Firma Karavany Praha má všechny své vozy plně havarijně pojištěné. Můžete tak být v klidu a nemít strach z nehody, která by zničila váš rodinný rozpočet.  

Především v zimních měsících lidé ocení, že jsou karavany přizpůsobeny jak pro letní, tak i zimní měsíce. V zimně jejich vozy mají zimní pneumatiky s řetězy, dvojité vytápěnéch podlahy, topení s časovačem a výduchy tepla po celém voze a potah k zateplení čelního skla. Díky těmto výhodám jsou obytné vozy od Karavany Praha tou nejlepší volbou, ať už se chystáte na lyže, běžky nebo si zimu užít prostě jen tak.. Většina příslušenství je poskytována zdarma a v zimním období dostanete ještě navrch jednu propanovou bombu navíc. V zimním období si navíc můžete nechat karavan zaparkovat na náměstí ve Strážném a mít to kousek na sjezdovku.

Půjčovna karavanů – nabídka

Aktuální nabídku naleznete na webu půjčovny karavanů Praha. V sekci rezervace nebo u jednotlivých karavanů naleznete kalendář, ve kterém najdete volné termíny pro daný vůz.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách společnosti Karavany Praha vám jsou k dispozici veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Níže uvedené příslušenství si můžete ke karavanu připlatit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50