Autosklo Praha

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Firma Autoskla J.R. nedoporučuje s výměnou nebo opravou poškozeného skla otálet. Na základě nových pravidel, vám totiž může policista za poškozené pření sklo udělit pokutu a hlavně sebrat až 5 bodů. Většinou se to obejde bez odebrání bodů a pokuty a řešíse to pouze domluvou, ale nač riskovat, když firma vám autosklo Praha opraví i na počkání a vyřídí veškeré formality za vás.

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie výrazně stíží případnému zloději vniknutí do vašeho vozidla. Vše mu zabere podstatně více času. Takovou funkci ovšem mají do jisté míry také i fólie, které jsou zabarvené. V servisu Autosklo Praha JR vám  vždy rádi pomohou a doporučí nejvhodnější typy fólií na váš vůz. Tuto fólii vám i během chvíle namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Jak již bylo psáno v textu výše, tak firma je schopná provést výměnu autoskla na počkání. Tuto možnost vám mohou nabídnout kvůli tomu, že v jejich skladu lze nalézt více jak 8000 ks autoskel. Veškeré jejich autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Společnost Autoskla Praha JR si klade za cíl maximální spokojenost zákazníků a to se jim opravdu daří. Svým klientům nabízejí například bez jakýchkoliv příplatků NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jejich další přidanou hodnotou je mobilní jednotka, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR.

Běžně poskytují 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.). Oprava čelního skla se u této firmy opravdu vyplatí.

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek