Naši partneři

Níže jsou uvedeni partneři naší psychoterapie Praha. Pro více informací o mých službách navštivte stránky ve službách - Psychoanalytická psychoterapie, Individuální psychoterapie a Skupinová psychoterapie. Lidé se také často zajímají o vztahové problémy a nízké sebevědomí.

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha, které firma KF TRANS s.r.o. provádí již 15 let vás určitě nezklamou. Profesionální přístup vyškolených zaměstnanců, kteří mají v oboru dlouholetou zkušenost vás jistě nadchne. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) pro ně není žádný problém.

 

Bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře do bytu Bezpečnostní dveře do bytu jsou víc než jen obyčejný průchod. Jsou prvním obranným prvkem proti nežádoucím návštěvníkům a klíčem k ochraně vašeho majetku a bezpečnosti. Bezpečnostní dveře do bytu poskytují ochranu před vloupáním, nebezpečím, a dokonce i zvýší energetickou účinnost. A právě takové bezpečné vchodové dveře do bytu nabízí prověřená česká firma Dveře OK.

 

Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6 Chcete posedět s přáteli nebo rodinou u lahodného piva a skvělého jídla? Sháníte restaurace Praha 6, kde vás obslouží milá obsluha, kde mají v létě zahrádku s grilem a udírnou a kde se pořádají akce s živou hudbou? Tak máme pro Vás to pravé – Hostinec Na Slamníku je perfektní pro každou akci, setkání, oslavu i svatbu.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do paneláku Bezpečnostní dveře hrají zásadní roli při ochraně vašeho domova a poskytují klid vaší rodině a ochranu majetku. Tyto dveře jsou vybaveny pevnými zámky a odolnými materiály, které zabraňují neoprávněnému vniknutí. Níže jsou uvedeny výhody, které firma Dveře OK přináší při instalaci bezpečnostních dveří do paneláku.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány Sháníte spolehlivou firmu z oboru BVP (brány vrata ploty)? Rozhodně vám doporučujeme společnost Urban BVP. Tato firma profesionálně dodá i nainstaluje vjezdové brány, ploty, branky i garážová vrata a další produkty. Firma již funguje mnoho let, a díky kvalitě dodávaných služeb, výběrovému materiálu a znamenité spolupráci s dodavateli, si drží jedno z předních míst na trhu ve svém oboru. Jedná se o menší společnost, která se o své zákazníky stará od začátku do konce. Super cena je v tomto případě známkou kvality všech poskytovaných služeb.

 

Folie na sklo

fólie na skloVyzkoušejte okenní fólie od Infrasol. V této prezentaci vám představíme Fólie na sklo aut a budov od značky Infrasol. Vysvětlíme vám výhody těchto okenních fólií. Firma vám také může doporučit certifikovaného specialistu na instalaci fólií do vašich oken.

 

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Potřebujete otevřít dveře bytu nebo auta? Hledáte rychlou a profesionální zámečnickou pohotovost v Praze? Obraťte se zámečnickou pohotovost Praha, která zabezpečuje na území celé Prahy nonstop spolehlivý a hlavně rychlý zámečnický servis. Profesionálové zámečnické pohotovosti Praha dokážou otevřít každé dveře a poradí si s každým typem zámků. Při otevírání zámků všech druhů vždy dbají na minimální poškození. Snaží se tak, aby zákazníkovi vznikly co nejnižší náklady spojené s otevřením dveří.

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej, pokládku a renovaci podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu obsahuje velký výběr podlah. Naleznete zde například dřevěné podlahy, laminátové podlahy nebo linoleum. V jejich službách lze spatřit vše od renovace parket až po servis schodů. V podlahovém studiu vám firma ukáže veškeré jejich zboží. Koberce, PVC podlahy a ostatní krytin. Stejně tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, ke kterému můžeme přidělat invalidní vozík nebo má schodolez již vlastní sedačku. Jak název napovídá, tak toto zařízení má za úkol lézt po schodech. Tedy pomoci osobě, která je na invalidním vozíku, překonat schody. Schodolez obsahuje elektrický motor a díky tomu s ním můžete zdolat scgody bez vynaložení větších fyzických sil. Schodolez doprovodné osobě umožní pohyb s vozíčkářem na schodech. V případě samoobslužného schodolezu Explorer se může dotyčný pohybovat po schodech sám. Tyto zařízení lze rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

 

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu PrahaSpolečnost Bohemia Decor Group s.r.o je firma, která se zabývá stavebními činnostmi. Mezi jejich hlavní činnosti patří hlavně rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Vždy navrhnou ideální řešení a následně kompletně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

 

Garážová vrata

Garážová vrata Společnost Urban BVP nabízí jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky vám dodají a následně namontují bez jakýchkoliv problémů. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují opravdu řadu let.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Nedávno otevřená vzorková prodejna Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově Vám představí koupelny Praha a vše kolem nich. Prezentují zde veškeré příslušentsví vztahující se k luxusní koupelně, jako například koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelny a sprchové kouty150m2 velké prodejna obsahuje luxusní koupelny z koncernu Dornbracht zahrnující i firmu Alape, jejichž jméno nese záruku kvality. Jejich koupelny jsou konstruovány podle nejnovějších trendů a za použití nejmodernějších technologií, aby Váš požitek ze sprchy či koupele byl co možná nejlepší.

Deratizace KO

Deratizace Pokud jste zrovna hledali firmu, která nabízí deratizace, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o.. V jejich nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace, na kterou se specializují nejvíce, vám mohou poskytnout například služby jako je deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Ruční mytí auta

Ruční mytí auta Jestliže hledáte kvalitní automyčku Dejvice nebo kdekoliv v okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku najdete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile jaké péče se dostalo vašemu autu a to od interiéru až po exteriér.

Čelní sklo

Čelní sklo Firma Autosklo JR se výměnou a opravou čelních skel zabývá již vice jak 20 let. Díky tomu disponuje opravdu zkušenými zaměstnanci, kteří vyměnili již tisíce čelních skel a to od všech výrobců. Díky této obří porci zkušeností dokáží bezchybně vyhodnotit, zda lze vaše čelní sklo opravit lepením praskliny nebo je nutné sklo kompletně vyměnit. Čelní sklo pro váš vůz budou mít dost pravděpodobně skladem, takže oprava proběhne téměř okamžitě.

Vchodové dveře

vchodové dveřeHledáte způsob, jak lépe zabezpečit své bydlení nebo uvažujete o výměně stávajících vchodových dveří? Kontaktujte odborníky z firmy Dveře OK, kteří Vám rádi poskytnou bezplatnou konzultaci a pomohou Vám vybrat správný typ dveří. Bez ohledu na to, zda preferujete bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře nebo klasické jednobodové vchodové dveře, v této společnosti najdete to pravé. Vyrábějí dveře na míru, a tak si můžete být jisti, že Vám bude nabídnut přesně ten typ, který potřebujete. Nabízejí také bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Co se týče venkovních vchodových dveří, ty od společnosti Dveře OK jsou vybaveny těmi nejlepšími komponenty, které si sami vyberete.