Naši partneři

Níže jsou uvedeni partneři naší psychoterapie Praha. Pro více informací o mých službách navštivte stránky ve službách - Psychoanalytická psychoterapie, Individuální psychoterapie a Skupinová psychoterapie. Lidé se také často zajímají o vztahové problémy a nízké sebevědomí.

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha, které firma KF TRANS s.r.o. provádí již 15 let vás určitě nezklamou. Profesionální přístup vyškolených zaměstnanců, kteří mají v oboru dlouholetou zkušenost vás jistě nadchne. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) pro ně není žádný problém.

 

Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6 Chcete posedět s přáteli nebo rodinou u lahodného piva a skvělého jídla? Sháníte restaurace Praha 6, kde vás obslouží milá obsluha, kde mají v létě zahrádku s grilem a udírnou a kde se pořádají akce s živou hudbou? Tak máme pro Vás to pravé – Hostinec Na Slamníku je perfektní pro každou akci, setkání, oslavu i svatbu.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány Sháníte spolehlivou firmu z oboru BVP (brány vrata ploty)? Rozhodně vám doporučujeme společnost Urban BVP. Tato firma profesionálně dodá i nainstaluje vjezdové brány, ploty, branky i garážová vrata a další produkty. Firma již funguje mnoho let, a díky kvalitě dodávaných služeb, výběrovému materiálu a znamenité spolupráci s dodavateli, si drží jedno z předních míst na trhu ve svém oboru. Jedná se o menší společnost, která se o své zákazníky stará od začátku do konce. Super cena je v tomto případě známkou kvality všech poskytovaných služeb.

 

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha Společnost Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností zejména na rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Jejich práce je v tom, že navrhnou ideální řešení a následné úplně realizují přestavbu včetně finální kompletace.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Potřebujete otevřít dveře bytu nebo auta? Hledáte rychlou a profesionální zámečnickou pohotovost v Praze? Obraťte se zámečnickou pohotovost Praha, která zabezpečuje na území celé Prahy nonstop spolehlivý a hlavně rychlý zámečnický servis. Profesionálové zámečnické pohotovosti Praha dokážou otevřít každé dveře a poradí si s každým typem zámků. Při otevírání zámků všech druhů vždy dbají na minimální poškození. Snaží se tak, aby zákazníkovi vznikly co nejnižší náklady spojené s otevřením dveří.

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej, pokládku a renovaci podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu obsahuje velký výběr podlah. Naleznete zde například dřevěné podlahy, laminátové podlahy nebo linoleum. V jejich službách lze spatřit vše od renovace parket až po servis schodů. V podlahovém studiu vám firma ukáže veškeré jejich zboží. Koberce, PVC podlahy a ostatní krytin. Stejně tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, ke kterému můžeme přidělat invalidní vozík nebo má schodolez již vlastní sedačku. Jak název napovídá, tak toto zařízení má za úkol lézt po schodech. Tedy pomoci osobě, která je na invalidním vozíku, překonat schody. Schodolez obsahuje elektrický motor a díky tomu s ním můžete zdolat scgody bez vynaložení větších fyzických sil. Schodolez doprovodné osobě umožní pohyb s vozíčkářem na schodech. V případě samoobslužného schodolezu Explorer se může dotyčný pohybovat po schodech sám. Tyto zařízení lze rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

 

Garážová vrata

Garážová vrata Společnost Urban BVP nabízí jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky vám dodají a následně namontují bez jakýchkoliv problémů. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují opravdu řadu let.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Nedávno otevřená vzorková prodejna Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově Vám představí koupelny Praha a vše kolem nich. Prezentují zde veškeré příslušentsví vztahující se k luxusní koupelně, jako například koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelny a sprchové kouty150m2 velké prodejna obsahuje luxusní koupelny z koncernu Dornbracht zahrnující i firmu Alape, jejichž jméno nese záruku kvality. Jejich koupelny jsou konstruovány podle nejnovějších trendů a za použití nejmodernějších technologií, aby Váš požitek ze sprchy či koupele byl co možná nejlepší.

Deratizace KO

Deratizace Pokud jste zrovna hledali firmu, která nabízí deratizace, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o.. V jejich nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V oblasti deratizace, na kterou se specializují nejvíce, vám mohou poskytnout například služby jako je deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Karavany Praha

Karavany Praha Máte rádi moderní a komfortní způsoby cestování? Tak to by vás mohla zaujmout firma Karavany Praha , která pronajímá nové obytné vozy za cenu, kterou si může dovolit každý. Nemusíte být milionáři, abyste mohli vyrazit s rodinou v karavanu na dovolenou. V případě zájmu o pronájem obytných vozů se veškeré potřebné informace dočtete na jejich webu. Půjčovna obytných aut má také na svém webu rezervační systém, kde uvidíte, kdy a jaký karavan je volný.