Luxusní koupelny Praha

Nedávno otevřená vzorková prodejna Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově Vám představí luxusní koupelny a vše kolem nich. Prezentují zde veškeré příslušentsví vztahující se k luxusní koupelně, jako například koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty. 150m2 velké prodejna obsahuje luxusní koupelny z koncernu Dornbracht zahrnující i firmu Alape, jejichž jméno nese záruku kvality. Jejich koupelny jsou konstruovány podle nejnovějších trendů a za použití nejmodernějších technologií, aby Váš požitek ze sprchy či koupele byl co možná nejlepší.

Koupelny Praha - další nabídka, inspirace:

Firma Dornbracht Group je na trhu s luxusními koupelnami již 60 let a stihla si za tu dobu vybudovat výborné renomé. Díky rozsáhlému vývoji po stránce technologií, architektury i designu je nyní jedním z předních výrobců udavajících směr realizacce luxusních koupelen. V roce 2001 se navíc ke koncernu připojila i společnost Alape, která je také zárukou kvality. Všechny luxusní baterie Vám v Dorint DG centru na Žižkově představí a prosionálně Vám poradí s výběrem.

Koupelny Praha - luxus díky inovacím

Jako příklad technologie vyvinuté společností Dornbrach se dá uvést systém PERFORMING WATER. Déšť, pulzující proud, nebo příjemně zahalující tok vody a mnoho dalších patří ke způsobům využití vody nabízených v uxusních koupelnách od této společnosti. Tyto i další inovace jsou nejen příjemné a efektivní, ale zároveň díky nim budou Vaše luxusní sprchové kouty a luxusní vany originální.

Luxusní koupelny – transforming water system

Chcete-li docílit maximálního pohodlí a uvolnění během koupele, pak je systém TRANSFORMING WATER vyvinutý společností Dornbracht přesně pro Vás. Kombinace vody, světla a vůně, a díky spolupráci se špičkovými architekty a designery docílí toho, že se Vaše luxusní koupelna stane místem, kde se můžete naprosto uvolnit a relaxovat.

Luxusní koupelny - firma Alape jako záruka kvality

Již od svého založení v roce 1996 podnikatele Adolfem Lamprechtem přicházela společnost ALAPE s řadou inovací a získala si tak dobré jméno. Postem času se stala synonymem pro kvalitní řešení sanitárních zařízení. Středobodem výroby této firmy byly výrobky určené pro luxusní koupelnu a má v tomto směru nejedno prvenství - např. výroba vestavěných umyvadel, koupelnové skříňky se zabudovanými umyvadly a další. V současné době se firma orientuje především na dřezy a koupelnový nábytek, k jehož vývoji ALAPE výraznou měrou přispěla.