Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a vytvoří vám nezávaznou cenovou kalkulaci. Zároveň vám doporučí vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Pokaždé zabrání špatnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěva technika je od společnosti Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Renovace podlah Praha od profesionálů

Vyškolení profesionálové dokáží zrealizovat vaše myšlenky a potřeby přesně tak jak si budete přát. Po renovaci bude vaše podlaha jako nová. Firma zvládne i náročné a atypické renovace podlahy. Žádná poptávka není pro společnost Podlahy Praha malá ani velká. Mohou se pochlubit kvalitními službami za rozumné ceny. Pracovníci mají mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou připraveni vám vřele poradit při řešení vašich požadavků.

Renovace podlah - nejčastěji využívané služby 

Co zahrnuje renovace podlah u společnosti Podlahy Praha:

  • Odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené renovace podlahy u zákazníka
  • Návrh na řešení 
  • Vypracování cenové nabídky
  • Uzavření smlouvy o dílo
  • Provedení renovace podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti  

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou oblíbené již několik let. Dřevo je přírodní materiál a ani při sebelepší péči nejde zamezit rýhám a běžnému opotřebení. Díky tomu je nutná renovace parket. Existuje varianta, jak zachovat historickou podlahu, a přesto se těšit ze vzhledu nové podlahy. Řešení vám přináší společnost Podlahy Praha a jejich renovace podlah, kterou provádějí zkušení podlaháři pomocí těch nejlepších postupů s využitím moderní renovační techniky. 

Dřevěné podlahy a parkety lze renovovat i několikrát. Hlavní službou v renovačním procesu u dřevěných podlah nebo parket je broušení parket nebo broušení dřevěných podlah, tmelení parket a následné moření či lakování parket. Profesionální renovace všech druhů dřevěných podlah a parket včetně renovace podkladů provádí firma řadu let. Renovovat lze dneska jakoukoli dřevěnou podlahu. Díky moderním technologiím dosáhneme opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze.

Renovace dřevěné podlahy může vypadat složitě, ale výsledek se určitě vyplatí!