Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovaci podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu disponuje velkým výběrem podlah. Naleznete zde například tyto podlahové krytiny: dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, marmoleum nebo dřevěné terasy. V jejich službách pro změnu naleznete vše od renovace parket až po servis schodů. V podlahovém studiu vám firma ukáže veškeré jejich zboží a zodpoví vaše dotazy.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. nemají problém dodat a následně realizovat kvalitní pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to v jejich nabídce služeb naleznete údržby podlahy, renovace podlah, broušení parket, renovace parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani zmiňovaná pokládka vinylové podlahy a ostatních podlahových krytin.

Podlahy Praha - sortiment

Ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která se nachází na Praze 7 v ulici Komunardů 38 si můžete prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin a to i přesto, že jejich nabídka je opravdu obsáhlá. V prodejně je vám vždy k dispozici vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při vybírání podlahové krytiny je třeba dbát hned na několik věcí, které následně ovlivní funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na stávajícím podkladu. S tím vám osobně poradí v kamenné prodejně na Praze 7. Faktorů, které je třeba zohlednit je hned několik. Tvrdost povrchu a tloušťka dílců krytiny následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Dalším kritériem může být třeba i to, že dřevěné podlahy a  dřevěná terasa umožňuje provést broušení parket či prken a to vám zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se může provádět opakovaně. 

Vinylová podlaha má zase výhodu, že pokladka vinylových podlah není tak náročná. Marmoleum je zase 100% ekologická podlahová krytina. Každá podlaha ma své plusy i mínusy a ve společnosti Podlahy Praha vám je bez obalu řeknou. 

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky