Restaurace Praha 6

Chcete posedět s přáteli nebo rodinou u lahodného piva a skvělého jídla? Sháníte restaurace Praha 6, kde vás obslouží milá obsluha, kde mají v létě zahrádku s grilem a udírnou a kde se pořádají akce s živou hudbou? Tak máme pro Vás to pravé – Hostinec Na Slamníku je perfektní pro každou akci, setkání, oslavu i svatbu. 

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

Hostinec Na Slamníku vás určitě potěší veselou a příjemnou atmosférou. Obsluha je zde milá, rychlá a usměvavá a díky tomu se v restauraci budete cítit skvěle. Hostinský s profesionálním přístupem natočí to nejlepší pivo a kuchaři připraví delikátní pokrmy. Posedět můžete na mnoha místech, která restaurace Praha 6 Dejvice nabízí. A to vše dohromady vytvoří bezkonkurenční prostředí. 

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Pořádat narozeninovou oslavu nebo svatbu v této restauraci je ideálním řešením. Restaurace pro svatby nebo jiné oslavy totiž nabízí úžasnou atmosféru a velké prostory, včetně odděleného salónku pro soukromé akce. Pro letní akce vám bude k dispozici i prostorná zahrádka ve vnitřní zahradě, bez přístupu zvěnčí. Zde jsou stromy poskytující stín a pod nimi dostatek míst k sezení. Vlastní gril i udírna nabídne chutné pokrmy a spousta místa pro tanec na živou hudbu zajistí příjemnou slavnostní atmosféru. 

Restaurace v Praze s živou hudbou

Zábavu restaurace Praha 6 tvoří živá hudba. Hostinec Na Slamníku nabízí kvalitní hudební produkci, díky které je restaurace proslavena jako hudební klub. Na místním podiu startovala nejedna slavná kapela. Živá hudba v restauraci není jediné zpestření, pro fanoušky sportovních utkání máme k dispozici i televizi. 

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Restaurace Praha v letních dnech nabízí stinnou prostornou zahradu. Nejednoho láká slunce ven a proto tato restaurace se zahrádkou je jednou z nejoblíbenějších restaurací v Praze 6. Na zahradě si ve stínu vzrostlých stromů vychutnáte lahodné pivo a speciality místních kuchařů z grilu a udírny. Čerstvý vzduch, dobré pivo, lákavé jídlo, skvělá obsluha, to vše nabízí restaurace s terasou  – slavný Hostinec Na Slamníku. 

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Jedinečnost Hostince Na Slamníku je také v nabídce grilovaných pokrmů. Restaurace s grilováním a vlastní udírnou poskytne výborné jídlo a s dobrým pivem to nemá konkurenci. A nejen to, jídelní lístek je velmi pestrý, například mezi speciality místní kuchyně patří domácí české buchty.