Garážová vrata

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Společnost Urban BVP nabízí jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky vám dodají a následně namontují bez jakýchkoliv problémů. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují opravdu řadu let.

Garážová vrata - rozdělení

Firma Urban BVP vychází zákazníkům vstříc a zdarma pro každého vypracují nabídku přímo na míru tak, aby byly zohledněny jeho požadavky a zároveň i finanční možnosti.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou jednoduché na ovládání, nejsou hlučná a výborně izolují teplo. Jednotlivé lamely vrat jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Především v zimním období budete rádi, že se k vašemu autu nedostane mráz.

Garážová vrata dvoukřídlá

Někteří zákazníci stále nedají dopustit na garážová vrata dvoukřídlá. Ta jsou v současnosti vyráběna z velmi kvalitních materiálů garantujících dlouhou životnost, bezpečnost a tepelnou izolaci. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější a modernější vzhled. Garážová vrata dvoukřídlá představují finančně nejúspornější uzavření garáže. Jejich nevýhodou je, že potřebujete volný prostor před garáží

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat bez stavebních úprav i do již postavené garáže.Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnitřním a vnějším vypínačem (vnější je zajištěn zámkem s klíči). 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnitřním i vnějším prostoru garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které umožňuje, aby se při průchodu osob nemusela otvírat celá vrata. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako výklopná garážová vrata či sekční garážová vrata. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. To je dobré zejména proto, že firma může zaručit stabilně kvalitní práci a zkušenost personálu. Pokud tedy chcete namontovat vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru